Kurumsal

Acar Yarka, 1991 yılından bu yana tavukçuluk sektöründe aktif olup sektör içerisindeki kaliteli hizmet anlayışı ve elde ettiği başarılar ile adından söz ettirmiş, sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. Civciv ve yarka yetiştirme tesisleri ile başladığı bu yolda gelişen teknolojiye ve ihtiyaca ayak uydurarak gelişen, sektörü yakından takip ederek gelişimine katkıda bulunan, hızla büyümeye devam etmiş yıllık yarka yetiştirme kapasitesini 1.500.000 (birmilyonbeşyüzbin) seviyesine çıkarmıştır. 2016 yılı itibarıyla şirket bünyesine Bolu Mudurnu’da Atak-S damızlık ve kuluçka tesislerini de katmıştır.

Acar Yarka üretici ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek ulusal güç olmayı, kaliteyi her zaman ön planda tutan çalışma anlayışıyla ve deneyimli çalışanlarıyla da karlılığı arttırmayı nihai hedef olarak belirlemiştir.

Özellikle son yıllarda yaygınlaşmakta olan Salma Tavukçuluğa yönelik birçok çalışma içersinde olup özellikle yeni atılım yapacak girişimcileri doğru yönlendirmeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda girişimcilere sektörel bilgiler vermekle kalmayıp, kümes ve ekipman temini ile anahtar teslim kümes kurulumlarını da hizmetlerine eklemiştir. 2016 yılı itibariyle Genç Çiftçi Kanatlı projeleri kapsamında yurt genelinde birçok projeyi gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda yeni girişimcilere teknik danışmanlık hizmetini de vermektedir.

Acar Yarka olarak bizler ürettiği kaliteli civciv,yetiştirdiği kaliteli yarkalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan sektörü ile birlikte büyüyen ve sektörüne yenilikler katmayı amaçlayan bir firma olarak kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

Üretim Oranlarımız

Ataks

70%

Civciv

60%

Tavuk

85%

Hindi

65%